Студія Йоги

 • Йога – багатогранне вчення про способи самопізнання й саморозвитку. Ця індійська філософія надає людині можливість віднайти в собі фізичну силу, зміцнити здоров’я, позбутися стресу й наповнити енергією кожну клітину організму. Центр здоров’я «Драйв» допоможе вам опанувати різні практики йоги.

  Ми пропонуємо:

  • Великий вибір програм: хатха-йога, уроки йоги для початківців, флай-йога тощо.
  • Особливу атмосферу, що сприяє спокійному самозаглибленню й ефективним заняттям.
  • Обладнані зали й комфорт: сучасний інвентар, питну воду, просторі вентильовані приміщення тощо.
  • Персональні заняття та групові тренування.

  Ексклюзивна пропозиція для наших клієнтів – йога на даху! Для вас ми облаштували спеціальний майданчик зі штучною травою, де в літній час проводяться заняття за різними програмами (за винятком йоги в гамаках). Така локація дозволяє відчути свою близькість до природи та знайти внутрішню свободу, що надзвичайно важливо для цього вчення. Крім того, свіже повітря на відкритому майданчику сприяє підвищенню ефективності тренування.

  Заняття йогою унікальні тим, що підходять людям із різним рівнем фізичної підготовки. Йогою можна займатися навіть вагітним жінкам, літнім людям і тим, хто страждає на різні захворювання опорно-рухової системи. В «Драйві» ви оберете для себе оптимальний варіант програми, завдяки чому по-новому поглянете на своє життя й можливості власного тіла.

 • Обираючи центр здоров’я «Драйв», ви зможете відвідувати тренажерні зали й групові заняття, максимально оптимізувавши свої витрати. Для вас ми підготували кілька програм відвідування, які сформовані з урахуванням інтересів наших клієнтів. Вартість абонементів можна уточнити на рецепції.

  «КЛАСІК Стандарт»
  «КЛАСІК Універсал»
  «КЛАСІК Полудень»
  «ПРЕМІУМ»

Хатха-йога
Персональні тренування

Поставити запитання