Дитячий фітнес

 • Дитячий фітнес — це здоровий вид спортивної активності, що дозволяє організувати для дитини цікаве й корисне дозвілля, при цьому знизивши ризик травмування, який присутній під час відвідування більшості спортивних секцій. Такий варіант фізичного навантаження передбачає гармонійне поєднання елементів різних дисциплін: аеробіки, гімнастики, стретчинга, йоги та ін. Важлива особливість дитячого фітнесу полягає в тому, що заняття проводяться в ігровій формі, а значить, це завжди динамічно й захоплююче.

  У дитячому фітнесі немає загальноприйнятих нормативів та чітких програм, тож кожен вид навантаження можна індивідуально підлаштовувати під конкретну дитину. Також вагомою перевагою занять є відсутність суперництва, психологічного тиску і гонок за результатом. Єдина наша мета — здоров’я вашої дитини!

  Комплекс вправ, складений нашими тренерами, дозволяє:

  • активізувати захисні функції організму;
  • розвинути витривалість, реакцію, швидкість і силу;
  • зміцнити опорно-руховий апарат;
  • прищепити навички соціалізації в новому колективі;
  • підвищити самооцінку.

  Особливо заняття будуть корисні для дітей, які багато часу проводять біля комп’ютера, не мають можливості щодня отримувати необхідне фізичне навантаження, які відчувають невпевненість у собі, мають протипоказання для відвідування спортивних секцій або просто хочуть формувати красиве й здорове тіло з самого дитинства.

  Заняття з дитячого фітнесу в нашому центрі можна відвідувати з 7 років.

Поставити запитання