Фітнес програми

 • Фітнес – це дещо значно більше, ніж просто турбота про гарне тіло. Це ціла культура, в основі якої – здоров’я, сила та енергія.

  У фітнес-клубі «Драйв» доступні фітнес-програми для людей з різним рівнем фізичної підготовки й навіть для тих, хто жодного разу не відвідував фітнес-зал.

  Можна назвати чимало причин, чому заняття фітнесом повинні щільно увійти в життєвий лад сучасної людини. Ось лишень кілька з них:

  • Фітнес-програми компенсують нестачу повсякденної фізичної активності, а значить, роблять наш організм молодшим і здоровішим.
  • Фітнес дозволяє завжди бути в формі, причому як фізично, так і морально.
  • Групові заняття фітнесом – це цікаво, тому вони знімають стрес, дозволяють розважитися і зарядитися позитивом.
  • Програми містять як силові, так і кардіонавантаження, тому забезпечують зниження ваги, зміцнення м’язів, нормалізують роботу серцево-судинної, дихальної систем і внутрішніх органів.
  • Завдяки фітнес-програмам розвивається гнучкість, координація рухів, витривалість, сила тощо.

  У «Драйві» ви неодмінно оберете для себе фітнес-програму, яка допоможе досягнути конкретних цілей, вдосконалити фігуру й покращити самопочуття. У цьому вам допоможуть досвідчені сертифіковані інструктори, які подбали про те, аби кожне тренування було не тільки ефективним, але й захоплюючим.

  У наших залах завжди чисте повітря, оптимальна температура і якісна питна вода у вільному доступі, тому наші клієнти займаються для свого задоволення, не відволікаючись на дрібниці.

  Фітнес-клуб Драйв - Air Fit Place

  Ексклюзивна пропозиція від «Драйву» – заняття на відкритому майданчику Air Fit Place! Свіже повітря, обладнаний подіум зі спеціальним штучним покриттям і відмінний літній настрій слугують додатковим стимулом для ефективних тренувань. У такій атмосфері ви не просто займаєтеся, а відпочиваєте, підживлюєтеся енергією сонця та відпускаєте всі накопичені за день проблеми.

 • Обираючи фітнес-клуб «Драйв», ви зможете відвідувати тренажерні зали й групові заняття, максимально оптимізувавши свої витрати. Для вас ми підготували кілька програм відвідування, які сформовані з урахуванням інтересів наших клієнтів. Вартість абонементів можна уточнити на рецепції.

  «КЛАСІК Стандарт»
  «КЛАСІК Універсал»
  «КЛАСІК Полудень»
  «ПРЕМІУМ»

ПІЛАТЕС
СКУЛЬПТУРА ТІЛА
КОМБАТ-ФІТ
СТРЕТЧИНГ
ОФТ
ФЛАЙ ФІТНЕС

Поставити запитання