Вот и прошёл наш внутренний турнир по многоповторному жиму

Вот и прошёл наш внутренний турнир по многоповторному жиму. Огромное спасибо нашим участникам за то что не побоялись и выступили)) Особенно возрастным участникам, которые побаивались проиграть молодёжи))) Спасибо коллегам за помощь, и конечно же руководству за поддержку в проведении. Всем спасибо,всем здоровья.

Подробнее »

В бассейне центра «Драйв» состоялось открытое занятие в группах у детей 7-10 и 11-14 лет

26 августа 2017 г. в бассейне центра «Драйв» состоялось открытое занятие в группах у детей 7-10 и 11-14 лет. Наши самые младшие клиенты сделали прекрасный подарок своим близким, продемонстрировав им все то, чему научились за время посещения групповых занятий по плаванию.

Подробнее »

Міжнародний день йоги

Найдовший день року це ше й Міжнародний день йоги. Цього року «Драйв» приєднався до святкування й запросив старих та нових друзів привітати Сонце та один одного на даху «Драйва». Свято відбулося у два етапи: спочатку майстер-клас від Сергія Ларшина, а потім «драйвове» чаювання. Обирайте Сонце, обирайте йогу, обирайте «Драйв»!

Подробнее »

Майстер клас з функціонального тренінгу

10 червня наші клієнти і гості центру брали участь у майстер класі від наших тренерів Рижкової Олени та Рожко Олександра з функціонального тренінгу. Як і завжди, було дуже драйвово та пізнавально, адже для нас важливо, щоб тренуючись, наші клієнти досягали своїх цілей з найменшим ризиком для здоров`я і з максимальним задоволенням.

Подробнее »

Графік роботи центра «Драйв»

Дорогі друзі! 4 червня 2017 р., у свято Святої Троїці, центр «Драйв» не працюватиме. Бажаємо вам зустріти Святу Трійцю в піднесеному насторї, зі світлими помислами та намірами.

Подробнее »

День защиты детей центре «Драйв»

1 июня, в день защиты детей центр «Драйв» поздравил своих самых маленьких клиентов с праздником и преподнес им вкусный сюрприз в фитнес-баре центра. Все получили порцию хорошего настроения, здоровья и вкусняшки.

Подробнее »

У Кропивницькому відбулося свято Велодня

27.05.2017 дякуючи спільним зусиллям усіх небайдужих, у Кропивницькому відбулося свято Велодня! Близько 350 учасників, повернувшись спиною до хмар та пересторог, просто приїхали до центру «Драйв», аби весело і завзято промчати вулицями міста, прийнявши участь у традиційному спортивно-сімейному святі ВЕЛОДень 2017.

Подробнее »

Літо без ліміту

Центр «Драйв» традиційно пропонує вам «Літо без ліміту». З 22.05.2017 у продажі абонемент «Класік-Універсал» на 3 літніх місяці за 1250,00 грн. Акційний абонемент передбачає відвідування тренажерних залів, фітнес-програм, студіїї йоги та реабілітаційної програми, але не більше одного відвідування на день.

Подробнее »